Переможний виступ олександрійських боксерів: 10 золотих та 7 срібних медалей

Переможний виступ олександрійських боксерів: 10 золотих та 7 срібних медалей

10 перших та 7 других місць здобули юні боксери з Олександрії на відкритому турнірі пам’яті загиблих захисників України та чемпіонаті Кіровоградської області серед юніорів.

Змагання відбулися 16-17 лютого у Світловодську. У них взяли участь 27 спортсменів з дитячо-юнацької спортивної школи №2, яких тренують Олександр Чорнобривець, Акім Чорнобривець, Максим Мороз та Олег Грінер.

Серед переможців – Іван Терентьєв, Нікіта Пушкар, Данило Лисенко, Микола Клочко, Георгій Орєхов, Олексій Шпак, Артем Вітковський, Ашот Арутюнян, Єгор Белан та Артем Колісник. Другу сходинку посіли: Андрій Герасименко, Данило Гладін, Дмитро Медведєв, Віталій Бран, Лев Богданов, Максим Безверхий, Дмитро Кіндрат.

За результатами змагань 5 боксерів з ДЮСШ №2 увійшли до складу збірної команди Кіровоградської області та візьмуть участь у Чемпіонаті України серед юніорів.

«Провели гарні конкурентні бої та показали високі результати! Готуємось та сподіваємось на гарний результат», — написав один із тренерів на своїй сторінці.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації