Перший в Україні веломобіль виїхав на випробувальний маршрут

Перший в Україні веломобіль виїхав на випробувальний маршрут

Перший в Україні веломобіль, який зробив Олексій Ганшин із села Китайгород Олександрівського району Кіровоградської області, виїхав на випробувальний маршрут довжиною 380 км.

24-го травня- розробник лежачого велосипеда виїхав із Китайгорода на маршрут Сміла – Черкаси – Золотоноша – Переяслав-Хмельницький – Бориспіль – Бровари – Козелець. “Якщо у мене не вийде проїхати міст у Черкасах, то доведеться робити “гак” через Канів”, – говорить Олексій Ганшин.

Мета подорожі – проїхати веломобілем 380 км рівною дорогою за один день. По дорозі Олексій викладає фото свого місцезнаходження на своїй сторінці у Фейсбук де звітує про пройдений кілометраж та середню швидкість руху. ” 64 кілометри”, – відзвітував Олексій об 11-й годині. Годину до того писав, що середня швидкість веломобіля – 18 кілометрів.

"64 кілометри", – відзвітував Олексій об 11-й годині.

Веломобіль Олексій Ганшин зробив з пластику та металу за рік. Витратив на матеріали майже 20 тисяч гривень. Вага веломобіля – 40 кілограмів, розвиває швидкість до 45 кілометрів за годину. Веломобіль має сонячні батареї, які заряджають повербанк, від якого живляться фари вночі та можна заряджати телефон. Свою модель винахідник назвав “Пілігрим”.

Веломобіль має сонячні батареї, які заряджають повербанк.

“Суть веломобіля – це комфортний лежачий велосипед з корпусом. Він не потребує джерел енергії. Якщо ввійти в нормальний режим роботи тіла, то людина може без проблем проїхати до 300 кілометрів, це не викликає великого навантаження. На велосипеді людина сидить – і це збільшує опір повітря, а на веломобілі положення тіла – лежаче. Крім того, є захист від дощу та сонця“, – розповідає Олексій Ганшин.

 

Суть веломобіля – це комфортний лежачий велосипед з корпусом.

Недоліки у веломобіля є: “Якщо велосипед можна затягти на другий чи третій поверх, він не потребує багато місця для зберігання, то веломобілю потрібен гараж. І не зручно часто вилазити та залазити в нього. Не зручно зіскакувати з бордюрів, все-таки йому потрібна велодоріжка”. За освітою чоловік технік електрозв’язку. Виготовленням лежачих велосипедів займається 13 років.

 

Джерело

Схожі публікації