Перший заступник керівника Офісу Президента представив нового голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня

Перший заступник керівника Офісу Президента представив нового голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофимов за дорученням Глави держави представив громадськості Кіровоградщини нового голову обласної державної адміністрації Андрія Балоня.

Указ про призначення Андрія Балоня Президент України Володимир Зеленський підписав 8 листопада.

Сергій Трофимов вручив главі Кіровоградської облдержадміністрації службове посвідчення та побажав успіхів на новій посаді.

Він закликав суспільство і депутатів обласної ради підтримати Андрія Балоня і продемонструвати злагоджену командну роботу на благо Кіровоградщини.

Андрій Балон подякував Главі держави та його команді за довіру. «Хочу запевнити вас, що в повній мірі розумію, які виклики стоять переді мною і моєю командою для того, щоб Кіровоградщина звучала по-іншому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію й те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами », — зазначив голова облдержадміністрації.

Андрій Балон підкреслив, що разом з командою буде продовжувати в регіоні важливі реформи, розпочаті Президентом і урядом в усіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу має намір приділяти створенню нових робочих місць, поліпшенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області.

Довідка. Андрій Балон народився в 1982 році. У 2003-му закінчив Національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», у 2017 році — Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси і кредит». Кандидат юридичних наук. У 2003-2015 рр. працював на різних посадах в структурі Міністерства внутрішніх справ України. З 2017 до 2019 року був заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації. Займався підприємницькою діяльністю.

Джерело: president.gov.ua

Схожі публікації