Під Раду вийшли тисячі протестуючих

Під Раду вийшли тисячі протестуючих

Під будівлею парламенту проходять відразу чотири акції протесту. Зокрема, мітингують власники «евроблях», противники відкриття ринку земель, члени Федерації профспілок України та інші.
У центрі Києва під будівлею Верховної Ради у вівторок, 17 грудня, одночасно проходять чотири акції протесту, в яких беруть участь кілька тисяч чоловік, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На площі Конституції кілька сотень людей з прапорами організації АвтоЕвроСіла вимагають від депутатів спростити систему розмитнення автомобілів на реєстрацію країн ЄС. Після мітингу під Верховною Радою вони мають намір пройти колоною до будівлі Кабінету міністрів, розташованому поблизу на вул.Грушевського.

Поруч з ними продовжують збиратися противники відкриття ринку сільськогосподарських земель під керівництвом Національного штабу захисту рідної землі, до складу якого увійшли представники партій Всеукраїнське об’єднання Свобода, Всеукраїнське об’єднання Батьківщина, Аграрної партії, Національного корпусу, а також Федерація профспілок України, Всеукраїнська аграрна рада та інші організації .

Крім них на площі Конституції також присутні противники законопроекту №0931, яким передбачається приведення до європейських стандартів законодавства в сфері протидії дискримінації. Вони називають себе захисниками християнських цінностей і тримають в руках плакати з вимогою припинити знищення свободи віросповідання, а також введення гендерної теорії в систему освіти.

Колоною по вул.Грушевського біля Верховної Ради проходять члени Федерації профспілок України. Кілька тисяч представників професійних об’єднань пройшли маршем центральними вулицями Києва на підтримку законопроектів Трудового кодексу України №2410, Кодексу України про працю №2410-1, вимог щодо недопущення тотальної приватизації державних підприємств зі знищенням робочих місць, проти руйнування існуючої системи соціального захисту, при збереженні соціальних стандартів. Також ФПУ приєднається до протесту проти введення ринку землі в Україні.

Автомобільний рух по вул.Грушевського від Кріпосного провулка до вул.Садової перекрито. Також перекрито рух по Вул.Шовковична на ділянці від Інститутській до Грушевського.

Протест обіцяє бути мирним, його учасники ніяких активних дій не роблять. Будівля парламенту охороняють до сотні бійців спецпідрозділів Національної поліції і Національної гвардії.

https://www.facebook.com/AESUkraine/videos/1227720777615777/?t=0

Біля будинку Уряду, зовемо Прем’єра Гончарука

Опубліковано Авто Евро Сила Вівторок, 17 грудня 2019 р.

Джерело: Корреспондент

Схожі публікації