Підприємців Кіровоградщини оштрафували на понад 50 тисяч гривень

Підприємців Кіровоградщини оштрафували на понад 50 тисяч гривень

На Кіровоградщині підприємців оштрафували на 50150 гривень через продукцію, яка не відповідає встановленим вимогам.

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі області.

За інформацією, протягом 9 місяців спеціалісти перевірили 136 одиниць продукції. У ході перевірок встановили порушення вимог технічних регламентів у всіх зразках продукції – низьковольтне електричне обладнання (90), іграшки (34), телефони (11), миючі засоби (1).

За результатами перевірок та відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», прийняли 223 рішення про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів.

Зокрема, 94 рішення про тимчасову заборону надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності, 1 рішення щодо заборони продукції на ринку, а також винесено 19 постанов про накладення штрафних санкцій.

Для проведення лабораторних експертиз щодо безпечності та якості нехарчової продукції у суб’єктів господарювання за 9 місяців відібрали 24 зразки продукції.

За результатами випробувань встановили, що всі перевірені зразки не відповідали встановленим вимогам.

За розповсюдження продукції, що не відповідає встановленим вимогам, до суб’єктів господарювання застосували штрафні санкції на суму 50150 гривень. Наразі добровільно сплатили 42 500 гривень.

 

Джерело: Дозор

Схожі публікації