Підсумки фешн конкурсу «Міні Міс та Міс Досконалість 2020». ФОТО/ВІДЕО

Підсумки фешн конкурсу «Міні Міс та Міс Досконалість 2020». ФОТО/ВІДЕО

29 серпня 2020 в Олександрії пройшов традиційний фешн конкурс для дітей «Міні Міс та Міс Досконалість 2020». Цьогорічний захід відбувся у готельно-ресторанному комплексі «Сапфір».

Учасниці змагались в трьох вікових групах — молодшій, середній та старшій. Дівчата добре підготувались, гідно продемонструвавши свої уміння професійному журі.

Вже третій рік поспіль до показу долучаються і мами юних учасниць. Цього разу вони блискуче продемонстрували колекцію «Lady Boss» від шоурума MONRO та Юлії Паржиної.

За результатами всіх етапів конкурсу журі визначило переможців:

  • Міні Міс Досконалість 2020 — Дар’я Грущак, 5 років;
  • Юна Міс Досконалість 2020 — Ліза Смикова, 10 років;
  • Міс Досконаість 2020 — Каріна Заніздра-Довгаль, 14 років.

Також нагадаємо, що інформаційний портал AlexCity виступив партнером фешн конкурсу «Міні Міс та Міс Досконалість 2020». З 25 по 28 серпня проходив фотоконкурс, переможницею якого за результатами голосування стала 9-річна Вероніка Соловьйова. Під час церемонії нагородження переможців фешн конкурсу юна красуня отримала подарунок й від AlexCity — сертифікат на професійну фотосесію від Star Family Studio.

Організатор конкурсу — школа моделей «Інтрига» — спільно з партнерами та спонсорами підготували для гостей і учасників багато приємних сюрпризів: виступи творчих колективів міста, призи для учасниць конкурсу та неперевершений солодкий стіл.

«Конкурсом дуже задоволені. Працювали й готувалися в екстрим-режимі: швидко, лаконічно. Все пройшло добре. Діти задоволені, батьки задоволені. Я думаю, це хороший привід сказати «прощай» літу і зустріти перше вересня красивим фешн конкурсом. Вдячні всім партнерам, які приєднатися до участі, підприємцям міста. І, звісно, в першу чергу — це величезна подяка батькам. Дуже дякую за те, що вони беруть участь в розвитку своїх дітей», — наголосила керівник школи моделей «Intriga» Наталія Біланюк.

 

Схожі публікації