Підсумки турніру по пробиттям пенальті

Підсумки турніру по пробиттям пенальті

23 листопада, о 8:00, незважаючи на температуру -5° зібралось 14 команд, щоб прийняти участь в першому турнірі ФК «Олександрія» по пенальті.

Учасники були поділені на групи А і В по сім команд кожна і грали за коловою системою. 2 найсильніші команди виходили у півфінал.

Кожна команда складалась з 4 гравців – 1 воротар та 3 польових гравця. Якщо обидві команди не змогли визначити переможця після 4 обов`язкових ударів, то далі били по 1 удару, поки один з футболістів заб`є, а інший не реалізує пенальті.

Приємним сюрпризом для учасників турніру став зірковий гість – нападник ФК «Олександрія», Артем Сітало. Артем роздавав автографи та робив фото всім бажаючим. Варто зазначити, що він найбільше вболівав за команду «НЕРОЗЛЕЙВОДА», адже в ній грав його син – Михайло.

В підсумку, 1 місце на турнірі зайняла команда «ПромБуд», 2 місце – «Пенальтисты со стажем», 3 місце – «Рикун». Переможці отримали медалі та сувенірну продукцію ФК «Олександрія», а всі учасники безкоштовні квитки на матч «Олександрія» — «Зоря».

ФК «Олександрія» дякуємо кожному, хто прийняв участь в змаганнях. Це був перший, але не останній турнір.

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації