Пінгвіни перетворили острів в дитячий сад

Пінгвіни перетворили острів в дитячий сад

Самки пінгвінів відкладають лише одне яйце за сезон.

Пінгвіни на маленькому антарктичному острові всього за кілька місяців прагнуть встигнути знайти собі пару, а також дати потомство з обраним партнером.
Пінгвіни Генту влаштували дитячий сад на маленькому острові в Антарктиді. На клаптику суші налічується близько 4 тисяч особин і в найближчі місяці популяція ще більше збільшиться, йдеться в сюжеті BBC Earth.

В Антарктиді зараз літо, за яке пінгвінам потрібно встигнути відшукати партнера і виростити потомство. Для цього  морські птахи, що не літають, і облюбували острівець.

Кожен сезон на острів з’їжджаються сотні туристів, щоб подивитися на тварин і відправити листівку з поштового відділення, яке тут спеціально відкрили.

Відзначається, що самки пінгвінів відкладають лише одне яйце за сезон, яке потім насиджують в гнізді разом з обраним в партнери самцем.

У більшості видів пінгвінів самка найчастіше вибирає одного самця на все життя. Відсоток «розлучень» у пінгвінів не перевищує 10-15%.

Раніше повідомлялося, що друга найбільша в світі гніздова колонія імператорських пінгвінів перестала існувати в Антарктиді.

Джерело: Корреспондент

 

Схожі публікації