Пластикова пандемія: в Олександрії відкрилася фотовиставка (ФОТО)

Пластикова пандемія: в Олександрії відкрилася фотовиставка (ФОТО)

Наша гарна зелена планета задихається від полімерного сміття. Ми живемо в умовах  пластикової пандемії. Своє бачення катастрофи представили фотографи з Олександрії і Знам’янки в Олександрійському міському музейному центрі 15 квітня, відкрилася виставка «Пластикова пандемія» в рамках екологічного проєкту «Від екології душі – до екології міста».

Проєкт започаткований Олександрійським міським музейним центром ім. А.Худякової та управлінням освіти Олександрійської міської ради до Дня довкілля (17 квітня) та Всесвітнього Дня Землі (22 квітня). Куратор проекту, співробітник музейного центру Тетяна Отченашко, зуміла запалити ідеєю фотографів, які створили справді вражаючі світлини.  24 роботи  Вікторії Чебаненко , Інни Каюн, Оксани Швидкої, Наталії Величко, Марини Цвєткової, Віктора Петренко, Ірини Броварни, Стаса і Ріти Осипенко  з Олександрії та Яни Кисілі зі Знам’янки не залишать байдужими нікого. Тож головну мету виставки – звернути увагу на пластик як на екологічну проблему і привернути увагу суспільства до проблем надмірного споживання пластикових виробів – цілком досягнуто.

Основний меседж виставки: «Розповідайте людям, які вас оточують, про шкоду пластика, таким чином спонукаючи в них бажання використовувати його якомога менше». Виставку планується експонувати в інших містах, які долучаться до проєкту, – для розвитку екологічної свідомості, створення екологічного активу і волонтерства.

Проєкт благодійний, усі його учасники брали у ньому участь безоплатно.

Фотовиставка «Пластикова епідемія» буде доступна для огляду до 4 травня 2021 року. А працівники музейного центру долучилися до челенжду «Олександрія в стилі еко» і запрошують усіх підтримати цю ініціативу.

img

За світ без пластику

За світ без пластику

За світ без пластику

Джерело: Портал Zametka

 

 

Схожі публікації