Поліцейські офіцери Приютівської ОТГ отримали службове авто (ФОТО)

Поліцейські офіцери Приютівської ОТГ отримали службове авто (ФОТО)

У Кіровоградській області почали свою роботу поліцейські офіцери об’єднаних територіальних громад. Центральний регіон України став другим в державі, де стартувала робота поліції в новому форматі.

7 грудня в Кропивницькому на площі Героїв Майдану урочисто привітали з випуском правоохоронців, які будуть працювати на території ОТГ Кіровоградської області.

В цей день, голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев отримав сертифікат учасника проекту «Поліцейський офіцер громади», а поліцейські офіцери Протопопівської поліцейської станції отримали ключі від нового службового автомобіля «Renault Duster».

Після вручення сертифікатів і ключів від службового транспорту керівництво Національної поліції України та керівництво області поспілкувалися з главами ОТГ і поліцейськими.

Нагадаємо, поліцейські офіцери громади пройшли 3-хмесячний поглиблений курс підготовки на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де освоїли знання і європейські практики в напрямку комунікації з громадою. Потім, на території ОТГ Дніпропетровської області, під наглядом колег і наставників, вони пройшли місячний курс стажування.

Джерело: Моя Александрия

Схожі публікації