Поліція застерігає олександрійців від «кишенькових» злодіїв — AlexCity

Поліція застерігає олександрійців від «кишенькових» злодіїв

Як свідчить щотижнева інформація, отримувана від Олександрійського відділу поліції, на території міста, на жаль, залишається досить високим рівень майнової злочинності у співвідношенні з іншими видами правопорушень.

Зазвичай таке відношення різного виду крадіжок до інших злочинів, зареєстрованих поліцією, в Олександрії коливається у межах від 30 до 50 відсотків щотижня. За інформацією правоохоронців про розкриті крадіжки і порушені кримінальні справи, злочинці крадуть скрізь і все, що попаде під їхню нечисту руку…

Особливо поліцією наголошується, що значна кількість крадіжок здійснюється у людних місцях і нерідко причиною цьому стає певною мірою безпечність самих потерпілих. У зв`язку з цим Олександрійський відділ поліції звертається до громадян з таким повідомленням:

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Шановні мешканці міста! Будьте уважними під час перебування в торгівельних закладах та на ринках міста. Слідкуйте за своїми речами, особливо – коли ви знаходитесь у скупченні людей. Не дайте зробити себе жертвою злочину!

 

Джерело: Голос Громади

x

Рекомендуємо

День відзначення військової частини №2269

Сьогодні 9 липня Гвардійська авіаційна база Національної гвардії України святкує День відзначення частини. Ще нещодавно ...

EnglishRussianUkrainian