Політ на повітряних кулях, три тони пива і Монатик: що чекає на олександрійців у День міста

Політ на повітряних кулях, три тони пива і Монатик: що чекає на олександрійців у День міста

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко розповів про сюрпризи, які чекають на олександрійців у День міста — 30 травня і досі трималися у таємниці.

Серед них – перший фестиваль вуличної їжі на прикладі Кропивницького, куди будуть запрошені ресторатори з Олександрії та з інших міст.

200 олександрійців матимуть змогу побачити рідне місто з висоти пташиного польоту. Влада запросила фахівців, які мають повітряні кулі, і впродовж двох днів – суботи та неділі – працюватимуть у нашому місті. Злітатимуть кулі з майданчику у парку Шевченка. 200 щасливчиків відбиратимуть за допомогою конкурсів, які проводитимуться на офіційній сторінці Сергія Кузьменка у Facebook. Переможці отримають запрошення. «Подумаємо, щоб можливістю скористалися і люди, які не мають сторінки у Facebook, — зазначив мер. — Польоти безкоштовні, це подарунок для містян».

Планується і повертати олександрійські традиції, зокрема  – олександрійське пиво, про що Сергій Кузьменко говорив під час передвиборчої компанії. «Наразі вже відомий старий рецепт, поспілкувалися з пивоварами, плануємо зварити 3 тони пива, яке буде запропоновано на 6 локаціях у місті», — розповів міський голова.

Основним подарунком, який презентують олександрійцям, стане святковий концерт на Соборній площі за участю місцевих артистів. Також виступатимуть запрошена зірка – Діма Монатик.

Про час проведення заходів буде повідомлено додатково.

Джерел: Портал Zametka

Схожі публікації