Понад 300 тисяч гривень штрафу сплатить підприємець з Кіровоградщини

Понад 300 тисяч гривень штрафу сплатить підприємець з Кіровоградщини

Підприємицю, яка має торгові точки у Кропивницькому, оштрафували на понад 300 тисяч гривень за неоформлених працівників. Про це йдеться на сайті Управління Держпраці у Кіровоградській області.

На підставі трьох актів фактичної перевірки Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області щодо порушень фізичною особою-підприємцем, яка здійснює діяльність у закладах торгівлі та громадського харчування у Кропивницькому, начальник Управління Держпраці в області Олександр Кухаренко виніс постанови про накладення штрафу на загальну суму 375 тисяч гривень .

Зокрема, фізичну особу-підприємця оштрафовано за неповідомлення в ДПС про працевлаштування та використання неоформленої праці (за 1 працівника – 55 тисяч гривень) у продовольчому магазині, що знаходиться на одному з ринків у районі вулиці Попова у Кропивницькому.

В ході перевірки двох кафе, що розташовані на цьому ж ринку та в районі ринку «Привокзальний» через тиждень також було встановлено допущення до роботи 2 громадян без відповідного наказу про прийняття на роботу та повідомлення ДПС. За ці повторно здійснені порушення на підприємицю накладено штраф у розмірі 320 тисяч гривень.
Джерело: Прожектор

Схожі публікації