Потрібні волонтери безоплатної правової допомоги

Потрібні волонтери безоплатної правової допомоги

В Україні стартував проект «Волонтер БПД». Олександрійський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголосив набір волонтерів у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Що потрібно буде робити? Допомагати центру з надання БВПД забезпечувати доступ людей до безоплатної правової допомоги; проводити правопросвітницьку роботу; організовувати надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги; допомагати з іншими завданнями для реалізації повноважень у сфері захисту прав людини.

Натомість Центр пропонує: унікальний досвід співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги;

можливість пройти безкоштовне навчання, (тренінги, курси, семінари тощо) як у сфері волонтерської діяльності, так і в правовій сфері; шанс розширити ділові контакти, покращити навички комунікації.

Передбачається, що волонтерська діяльність займатиме не більше 1–3 годин на тиждень або не менше 4-х годин на місяць.

Аби стати волонтером БПД, треба заповнити анкету: https://cutt.ly/hlq3RxH; пройти дистанційний курс «Основи волонтерської діяльності» та отримати електронний сертифікат: http://academy.legalaid.gov.ua; пройти співбесіду з представником центру.  Деталі тут: https://cutt.ly/2lxrWn4

За додатковою інформацією можна звертатися у приватні повідомлення на сторінці Олександрійського ЦБВПД чи на пошту: [email protected] Телефон Центру: (05235) 7-04-40, +38050-563-72-11, адреса: Олександрія, вул. Першотравнева,18.

 

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації