Працівники IKEA 3 роки ходили по домівках українців, перш ніж відкрити магазин в Україні

Працівники IKEA 3 роки ходили по домівках українців, перш ніж відкрити магазин в Україні

Представники IKEA перед відкриттям першого магазину в Україні ходили по домівках.

У такий спосіб вони намагались зрозуміти в яких умовах живуть люди, щоб запропонувати оптимальні рішення для облаштування квартир.

Працівники планують щороку вивчати потреби українського населення. Такий спосіб допоміг IKEA впевнено вийти на український ринок.

Як все відбувалось

Менеджерка з комунікацій та дизайну інтер’єрів IKEA Анна Тітченко розповіла про практику детальніше.

IKEA вивчала потреби українців 3 роки для того, щоб запропонувати їм оптимальні рішення для облаштування квартир. Представники компанії відвідали декілька десятків українських сімей. Їх цікавили різні сім’ї, а не однотипні.

Ми з представниками агентств ходимо в гості і розпитуємо їх, як і в яких умовах вони живуть, що їх радує, чого їм не вистачає, що допомагає розслабитися та інше. Словом, ми докладно розпитуємо про те, як люди організовують свій побут,– пояснила Ганна Тітченко.

В IKEA також враховували сімейний бюджет, адже розуміють, що рівень достатку і купівельної спроможності в Україні не найвищий.

«Розуміємо, що серед наших покупців є чимало людей з досить скромним бюджетом. Однак в кожній товарній категорії ми намагаємося формувати пропозицію так, щоб задовольнити всі групи аудиторій», – запевнила Тітченко.

Що показало дослідження

В основному українці живуть в невеликих квартирах, 30 – 50 квадратних метрів.
Дуже часто в одній квартирі проживають відразу кілька поколінь однієї родини.
Українці не дуже ефективно використовують функціональні елементи стін. В компанії зауважили, що запропонують людям товари, які дозволять максимально ефективно використовувати кожен сантиметр простору.
Не всі використовують правильне рішення для зберігання взуття.

Довідка. Перший офлайн-магазин IKEA в Україні відкрили 1 лютого 2021 року. Він розташований у торговому центрі Blockbuster Mall, що в Києві. До цього товари бренду можна було придбати тільки в інтернет-магазині.

 

Джерело

Схожі публікації