Пресаташе ФК Олександрія Юрій Біланюк йде на заслужений відпочинок

Пресаташе ФК Олександрія Юрій Біланюк йде на заслужений відпочинок

Цитуємо інформацію з офіційного сайту команди ФК Олександрія:

Цей день не повинен був настати якомога довше. Але, на жаль, час плине швидко. Шановний Юрію Фадейовичу, 30 років свого життя Ви присвятили футболу. На Ваших очах на футбольній мапі України народжувалася нова команда. Саме Ви одним із перших стояли біля витоків відродження олександрійського футболу і зробили чималий внесок в популяризацію цього виду спорту не лише у нас в місті, але й далеко за його межами. Ви — незмінний пресаташе команди. Завжди сучасний, самовідданий, принциповий. Справжній приклад високого професіоналізму. Ви – гордість футбольного клубу, Ви, без перебільшення, Легенда «Олександрії»! Ви кожного разу доводили, що футбольний клуб – це не лише гравці на полі, це життя за межами стадіону. Телепрограми, газети, радіо, робота із вболівальниками… Вашій працьовитості і сьогодні позаздрять більш молоді колеги…

Сьогодні для Вас настав час відпочити й пожити у власне задоволення на заслуженій пенсії. Колектив футбольного клубу «Олександрія» щиро вдячний Вам та цінує кожен рік, який Ви провели у складі великої футбольної родини.

Юрію Фадейовичу, щиро бажаємо Вам, перш за все, великого особистого щастя і добробуту. Побільше спілкуйтеся зі своїми близькими, відпочивайте в колі сім’ї та друзів, адже Ви на це заслужили. Міцного Вам здоров’я, радості, гарного настрою і всього самого найкращого!

Джерело

 

Схожі публікації