Про особливості початку нового навчального року в Олександрії

Про особливості початку нового навчального року в Олександрії

1 вересня діти підуть до шкіл. Навчальний процес в освітніх закладах організований у різний час, відповідно до затверджених школами графіків.

Організація освітнього процесу в умовах карантину передбачає:

1. Вхід до школи буде здійснюватись за наявності захисної маски з різних входів з метою зменшення скупчення дітей. Вхід до школи батькам або супроводжуючим особам заборонено, крім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю. Першокласників на вулиці, у визначеному місці будуть зустрічати вчителі.

2. Масковий режим буде необхідний для учнів 5-11 класів. Учні 1-4 класів у закладі можуть перебувати без маски. Температурний скринінг буде проводиться лише персоналу школу при вході. Серед учнів щодня буде проводитись опитування про їх самопочуття. Працівники закладів освіти забезпечені масками за рахунок міського бюджету.

3. На всіх входах в закладі, в туалетних кімнатах забезпечено наявність рідкого мила, рушників та сушарок.

4. Переміщення учнів між навчальними кабінетами буде мінімізоване шляхом проведення уроків в одному і тому ж класі. Лише на деякі предмети (інформатика, іноземні мови, трудове навчання, фізична культура) учні будуть переходити в інші аудиторії.

5. Після кожного навчального заняття буде здійснюватись провітрювання аудиторії. В кінці робочого дня проводитиметься провітрювання, очищення і дезінфекція приміщень та поверхонь.
Не менш важливим питанням є організація харчування дітей.

Серед головних особливостей можна виділити наступні:

1. Харчування буде здійснюватись за графіком. Тобто адміністрацією школи буде розраховано максимальну кількість дітей, яка буде отримувати їжу та харчуватись не порушуючи фізичної дистанції в 1 метр. Будуть доступні для дітей і гарячі обіди, і випічка.

2. Питний режим учнів буде організований шляхом використання індивідуальних ємностей (кожен учень приносе пляшку або термос з собою) або фасованої питної продукції.

3. За одним столом в їдальні буде сидіти до 4-х учнів. Відстань між столами буде 1,5 метри.

4. Працівники їдальні будуть забезпеченні засобами індивідуального захисту (одноразові маски, рукавички, захисні щитки).

Організація довезення дітей до НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» буде здійснюватись за наступними правилами:

1. Водій перед початком роботи буде проходити температурний скринінг. Він буде забезпечений захисною маскою та антисептиками.

2. У салоні автобусу проводиться дезінфекція до початку та кінці робочої зміни.

3. Вхід до автобусу дозволяється лише у захисній масці.

4. Кількість пасажирів дорівнює кількості місць в автобусі.

Всі навчальні заклади до початку 2020-2021 навчального року забезпеченні засобами індивідуального захисту, антисептиками, безконтактними термометрами та іншими антисептичними засобами з розрахунку на 5 робочих днів.

Прохання до батьків організувати та проконтролювати забезпечення власної дитини захисними масками (одноразовими або багаторазовими), яку потрібно змінювати кожні три години. Кожна дитина повинна мати герметичний пакет (zip-пакет або папка на кнопці) для використаних масок. Для використаних одноразових масок в школах будуть розміщенні спеціальні урни.

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації