Команда школярів ЗНЗ№6 вперше взяла участь у Всеукраїнському проекті неформальної освіти «Відкривай Україну» для учнів 7-11 класів. Він проходить за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.
«Відкривай Україну» навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми, аби змінити свої школи і міста.
У школі було сформовано команду «Happy Team» з 10 учнів та ментора: педагога-організатора. Діти обрали для себе проект «Озеленення території закладу», над яким працювали в онлайн-режимі протягом усього карантину.
У першу чергу проект спрямований на покращення стану навколишнього середовища та очищення повітря за рахунок зелених насаджень. Учні запропонували висадити на подвір’ї школи кущі ялівцю, які насичують повітря величезною кількістю фітонцидів краще за усі листяні і хвойні породи дерев.
Також у реалізації цього проекту команда бачить естетичну роль: створення оздоровчих алей, зеленої огорожі, міксбордюрів, альпійських гірок дозволить прикрасити територію школи.
У ході роботи над проектом, директор і представники ЗНЗ №6 зустрілися з міським головою С.Цапюком та презентували концепцію озеленення території школи, аби заручитися підтримкою міської влади у реалізації цієї ідеї.
Степан Кирилович пообіцяв сприяти у придбанні зелених насаджень для школи.
Джерело: Сучасна Олександрія