Профорієнтаційне літо в таборі «Дружба». ФОТО

Профорієнтаційне літо в таборі «Дружба». ФОТО

Профорієнтаційна робота серед школярів не втрачає своєї актуальності влітку. Так, днями фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості спільно з працівниками районної центральної бібліотеки імені Д. І. Чижевського завітали до літнього оздоровчого табору «Дружба».

З нагоди Дня Державного Прапора України для дітей першого та третього загону працівниками бібліотеки Наталією Кізіловою та Людмилою Кривченковою було проведено патріотичний квест «Україна починається з тебе» та конкурс «Національно-патріотичні передзвони». Під час заходу для дітей було проведено вікторину про Україну та ряд конкурсів, під час яких діти за допомогою пазлів складали мапу України, а також обговорювали важливість збереження культурної спадщини українського народу тощо.

У свою чергу фахівець з професійної орієнтації Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Олена Клочко провела для відпочиваючих третього загону бесіду про вибір професії та інтерактивні вправи. Під час зустрічі діти визначали основні фактори вдалого вибору професії та чинники, які можуть вплинути на неправильний вибір. Також було проведено ряд профорієнтаційних ігор: «Показуха», під час якої діти повинні були показати професію, зображену на малюнку; «Народна мудрість», під час якої потрібно було з’єднати частини прислів’я; «Відгадай», у ході якої учасники мали за описом вгадати, про яку професію йде мова тощо.

«Успішний вибір професії, значною мірою, визначає результати праці, рівень добробуту та сприяє реалізації особистісного потенціалу. Тому варто пам’ятати, що якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість подальшого отримання освіти у навчальному заклад  і знизити її конкурентоспроможність на ринку праці», – зазначила наостанок Олена Клочко.

Схожі публікації