Рада має намір змінити правила володіння нагородною зброєю

Рада має намір змінити правила володіння нагородною зброєю

Верховна Рада щодо нагородної зброї готує зміни в законодавстві, заявив радник міністра внутрішніх справ.

У законопроекті про оборот зброї в Україні, який незабаром розглянуть нардепи, будуть прописані нові правила володіння нагородною зброєю. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко.

На запитання, чому нагородну зброю, на відміну від звичайної, не потрібно регулярно перереєстровувати, Мартиненко відповів:

“У нас на мисливську і травматичну зброю є відстріл куль. Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ збирає гільзотеку для того, щоб у подальшому можна було ідентифікувати. Щодо нагородної зброї такого немає. Відстрілювати і продовжувати дозвіл не треба. Під час підготовки законопроекту (про оборот зброї – ред.) звертаємо на це увагу і щодо цього працюємо… “, – сказав Мартиненко.

Також він нагадав, що дозвіл на зброю видається на три роки і далі кожні три роки продовжується.

“У період цих трьох років якраз існує створення гільзотеки. Це створюють дослідні експертно-криміналістичні центри, тому що коли зброя багато працює, коли вона стріляє, то трошки змінюється гільзотека. Тобто для того, щоб ідентифікувати по гільзах, з якої зброї стріляли в тому чи іншому випадку, саме і проводиться ця експертиза”, – сказав радник глави МВС.

Джерело

Схожі публікації