Ремонт мосту в Піщаному Броді призупинили через занепокоєння жителів

Ремонт мосту в Піщаному Броді призупинили через занепокоєння жителів

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко повідомив, що ремонтні роботи на мосту в Піщаному Броді призупинили через занепокоєння жителів Ізмайлівського старостинського округу.

За його словами, жителі стурбовані діями підрядника, який проводить реконструкцію мосту. У 2021 році підрядник демонтував частину бетонних конструкцій та встановив тимчасове шпунтоване огородження для захисту берегів. Через війну роботи призупинили.

Нині підрядник намагається демонтувати шпунтоване огородження. Оскільки міст розміщений на річці Інгулець, рівень води в ній підвищується через зруйнування Каховської ГЕС. Це може призвести до підтоплення території Піщаного Брода.

На сьогодні роботи призупинені. Міський голова вже звернувся із листом до голови Кіровоградської ОДА Андрія Райковича із проханням втрутитись у ситуацію і завершити реконструкцію мосту.

«Сподіваємось, що всі роботи будуть виконані правильно і без шкоди для жителів та навколишнього середовища», — зазначив Сергій Кузьменко.

Джерело: Сергій Кузьменко, офіційна фейсбук-сторінка

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 09.09.2023 @ 07:39

    Обратите внимание мер и глава ОВА бывшие регионалы и коммунисты.Которые так ръяно нас обворовывали,теперь при власти и решают как нам жить,думаю нормальному человеку ясно что они там нарешают…

Коментарі закрито