Рятувальники нагадали про обережність у поводженні з вогнем

Рятувальники нагадали про обережність у поводженні з вогнем

Працівники пожежно-рятувальної служби області продовжують проводити відпрацювання житлового сектору щодо попередження пожеж, травмування та загибелі людей на них, а також навчання правилам пожежної безпеки.

Питання безпечної життєдіяльності, збереження здоров’я та життя громадян, майна від знищення вогнем залишається актуальним, оскільки ще триває опалювальний сезон, а це значною мірою підвищує ймовірність виникнення займань безпосередньо в оселях жителів.

16 березня фахівці  Олександрійського районного підрозділу Управління ДСНС в області провели профілактичну роботу у житловому секторі  села Пантаївка Олександрійського району.

Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадали правила пожежної безпеки, зокрема, як попередити пожежу через несправне пічне опалення, наголосили, що неприпустимо користуватись несправними або саморобними обігрівачами, використовувати нагрівальні і газові прилади не за призначенням, самотужки здійснювати їх ремонт, залишати дітей без нагляду навіть на короткий термін. 

Попередили рятувальники також про небезпечні наслідки паління у ліжку та нагадали про відповідальність за провокування пожеж у екосистемах. Усім співрозмовникам фахівці Служби «101» роздали застерігаючі листівки.

 

Джерело: ДСНС України

Схожі публікації