Родинi з c. Новий Стародуб,яка постраждала через блискавку, придбають житло

Родинi з c. Новий Стародуб,яка постраждала через блискавку, придбають житло

Ростислав та Анжела Лиги з села Новий  Стародуб Петрiвського району, якi через блискавку втратили житло, матимуть нову домiвку.

Про це повiдомляє пресслужба Кiровоградської ОДА.

“Коли дiзнався про трагедiю, одразу дав доручення головi Петрiвської РДА Валерiю Больботу виїхати на мiсце подiї i детально з’ясувати ситуацiю. Як стало вiдомо, блискавка розтрощила будинок, тому ремонтувати його не було сенсу. Щоб сiм’я мала житло, їм придбають новий дiм у селi Новий Стародуб. Валерiю Больботу вдалось знайти людину доброї волi, яка готова фiнансово допомогти в придбаннi нового будинку. Це директор ПСП “Зарiчне” Андрiй Давидовський”, – зазначив очiльник ОДА Андрiй Балонь.

Як пояснив Валерiй Больбот, Ростислав Лига вже обрав дiм. Наразi вирiшується питання iз присвоєнням кадастрового номеру. Пiсля цього будинок будуть оформлювати. Iз iншими документами проблем немає.

Нагадаємо: 12 червня близько 23:00 у будинок родини з села Новий Стародуб Петрiвського району потрапила блискавка. У той час в ньому знаходились Анжела Лига з двома дiтьми. Жiнка отримала травми ока. Наразi вона знаходиться на госпiталiзацiї в обласнiй лiкарнi. Дiти залишились неушкодженими.

 

 

Джерело: Златопіль

Схожі публікації