Санта на мотоциклі: кропивницький байкер вітав містян з Новим роком

Санта на мотоциклі: кропивницький байкер вітав містян з Новим роком

На центральній площі Кропивницького чоловік у костюмі Санта Клауса 13 січня вітав містян з Новим роком, повідомляє gre4ka.info.

На Василя та Маланки Санта-байкер, за паспортом Олександр Митрофанов, вирішив вдруге запрягти санчата і на своїх оленях виїхати в місто, щоб привітати кропивничан зі старим Новим роком.

– Я вирішив привітати своїх друзів мотоциклістів та їх маленьких дітей з Новим роком. 31 грудня я приїхав сюди (до центральної площі, – авт.), а тих, хто не зміг приїхати, я вже вітав по домах. І от сьогодні вирішив приїхати сюди знову, – розповідає Олександр Митрофанов.

У вільний від новорічних свят час Санта-байкер Олександр – електрик за фахом, який також займається реставрацією паркету. Пересувається Санта-байкер на Японському мотоциклі «Yamaha Drag star», оздобленому новорічними символами.

Виготовити з фанери санчата та вирізати оленів не було для нього складним завданням. Реалізувати задумане допомогла донька – власниця салону з догляду за тваринами «DANDY DOG». 

– У мене донька займається доглядом за тваринами і вона зробила ці подарунки, щоб роздати їх діткам та їх тваринкам, – каже Олександр.

санта 2 санта 3 санта 4 санта 5

При цьому зазначає, що люди реагують по-різному: 

«Буває, що бояться підходити, а є такі, які навпаки – не бояться. А от до цих я підійду сам».

Санта-байкер підходить до родини з собачкою і вручає жінці подарунок: цукерки й корм для тварин. Кормом пропонує підгодувати якусь бездомну тваринку, яку люди зустрінуть на вулиці.

Протягом години до Олександра підходили чимало дітей та дорослих, які розповідали віршики та отримували солодкі подарунки.

Більшість з них фотографувались з Сантою та його байком.

санта 6 санта 7 санта 8

Схожі публікації