Сергій Кузьменко окреслив пріоритети роботи

Сергій Кузьменко окреслив пріоритети роботи

26 січня, міський голова Сергій Кузьменко зустрівся з головами квартальних комітетів. На початку зустрічі він повідомив про основні напрямки діяльності влади, направлені на покращення добробуту громадян.

– Гарною новиною можу назвати те, що з обласного бюджету для Олександрії виділено 35 млн гривень на ремонт доріг, – сказав він. – Також у наших першочергових завданнях – капітальний ремонт інфекційного відділення міської лікарні.

В цьому році ми передбачили у бюджеті кошти на створення сучасних придомових дворів, щоб усім було затишно та зручно, щоб було де зайнятися спортом, погуляти з дітьми, відпочити. Приділить міська влада увагу і  озелененню Олександрії, продовжимо будувати парк Шевченко, в якому з’явиться фонтан, літній майданчик для виступів творчих колективів, буде закінчено облаштування центральної алеї. До речі, жодної копійки на ці роботи не буде взято з міського бюджету – все за кошти спонсорів. До дня Незалежності офіційно відкриємо театр, а на його території зведемо парк для відпочинку.

 

Джерело: Олександрійський тиждень

Фото

Схожі публікації