Щаслива мати чотирьох доньок-близняток повертається додому (Відео)

Щаслива мати чотирьох доньок-близняток повертається додому (Відео)

У Кропивницькому з перинатального центру виписали додому маму з чотирма донечками-близнючками.

Нагадаємо, четвірня народилась в родині рятувальника третього березня. За останні пів століття – це перший подібний випадок на Кіровоградщині – коли народжується четвірня, та ще й близнюки, а для України лише третій. Як почувається багатодітна родина – у нашому сюжеті.

Анастасія та Владислав батьками стали уперше і одразу багатодітними. У родині двадцятирічної молодої мами були і двійні, і трійні. А от четвірня уперше.

Майже місяць в перинатальному центрі і ось довгоочікуваний момент: унікальних немовлят – виписують додому. Їх зустрічають з квітами та подарунками схвильовані бабусі та дідусі.

Володимир Гончаренко, дідусь:

То ж було щастя, а тепер в чотири рази щастя, понімаєте, ейфорія, не те що щастя… Скажіть, як будете допомагати? – Фінансово, канєшно. – Чуєте що зять сказав? Фінансово.

Дівчаток назвали Вікторія, Єлизавета, Милослава та Діана. І хоч вони ідентичні близнючки – батьки уже з легкістю їх розрізняють.

Владислав та Анастасія Валіхновські, батьки четвірні:

Вже поняли, що батьки, але ще не поняли як так воно получилось, що чотири дитини мама: но уже справляємось, с одной наверное было бы очень легко. – Уже не представляем как это с одной. – Они спят все в одно время, но одна кушать просыпается раньше, вторая подхватывает, ну и четыре уже начинают кричать.

Допомагати молодим батькам з малечею уже взялися їхні батьки.

 

 

 

Джерело: Подробности

Схожі публікації