Щоденні заходи в Центральній бібліотеці Олександрії

Щоденні заходи в Центральній бібліотеці Олександрії

Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки Олександрійської міської ЦБС запрошують всіх охочих на щоденні заходи, які проходять в читальній залі за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ – НЄМОВИМ ВАДИМОМ (щопонеділка о 15:30 год)
Якщо відчуваєте тривогу, трапляються панічні атаки, близькі до депресії чи навіть на межі, не знаєте що робити, ви можете долучитися до зустрічей з психологом Вадимом Нємовим, який допоможе упоратися і пережити важку для вас ситуацію.

БЕЗОПЛАТНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ (щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год)
Потрібна порада юриста? Всі охочі можуть звертатись з різних правових питань до юриста, який надасть кваліфіковану і змістовну відповідь.

КУРСИ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ (щовівторка о 14:00 год)
Від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, але й конкурентоспроможність кожного громадянина України.

КУРСИ «ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ» (щосереди о 14:00 год)
Якщо маєте мінімальні знання або не вмієте користуватися ПК взагалі, тоді вам варто завітати на комп’ютерні курси. Курси проводяться для людей різного віку, головне − бажання і прагнення розвиватися.

ЗАНЯТТЯ «СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ» (щочетверга о 10:00 год)
Встановлювати пароль на смартфон, щоб ні в кого не було до нього доступу. Робити гарні фото та викладати їх у соцмережі. Спілкуватися в месенджерах та відправляти аудіо- й відеоповідомлення. Ставити фото близької вам людини на екран. Купувати квитки на потяг або записуватися до лікаря, не виходячи з дому. Не знаєте як це зробити? Тоді гайда до бібліотеки на заняття «Смартфон для новачків».

БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ (щочетверга о 15:00 год)
Любите власноруч виготовляти різноманітні вироби й це вам подобається, то радимо відвідати цікаві безкоштовні майстер-класи. Бібліотекарі підготували для вас добірку цікавих МК. Всі матеріали надаються. За анонсами майстер-класів слідкуйте на сторінці бібліотеки: https://www.facebook.com/bibliotekaCB або https://www.facebook.com/mk.kreativ.ole

ПОЕТИЧНА СУБОТА (щосуботи о 14:00 год)
Чекаємо молодих яскравих поетів, своєрідних «поетичних голосів» нашого міста. Хтось із них має вже одну збірку, а хтось ще не може насмілитись видати ту першу. Якщо хочете поділитися або здивувати своїми віршами, приходьте на поетичну суботу.

ЛІТЕРАТУРНИЙ ЛІЦЕЙ «ПОЕЗІЯ РІДНОГО КРАЮ» (щонеділі о 14:00 год)
Чекаємо всіх охочих поринути у світ поезії поетів-земляків, осмислити творчі доробки майстрів слова та поспілкуватися з ними під час зустрічі літературного ліцею «Поезія рідного краю».

Телефон для довідок: +38 099 126 5026.

Схожі публікації