Шість бібліотекарів працюватимуть на новому місці

Шість бібліотекарів працюватимуть на новому місці

Шістьох бібліотекарів з Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.Чижевського вже працевлаштовано до філій Олександрійської централізованої бібліотечної системи.

Про це повідомила директор Олександрійської МЦБС Тетяна Троцюк. За її словами, залюбки взяли на роботу усіх, хто виявив таке бажання. Це – Ольга Юнак, Людмила Кривченкова, Олена Губа, Ірина Капачинських, Анна Крапліна та Світлана Боровська. Вони вже приступили до роботи.

«Вітаємо в дружній команді Олександрійської міської ЦБС колежанок з ЦРБ ім. Д.Чижевського! Бажаємо швидкої і легкої адаптації на новому місці, почуття впевненості і великого бажання якісно працювати, зміцнюючи репутацію «класні та сучасні» та підвищуючи свою зарплату», — таке повідомлення з’явилося на сайті Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Як стало відомо, ще двоє бібліотекарів Центральної районної бібліотеки працюватимуть у новоствореному культурно-освітньому центрі. Працівники пенсійного віку підуть на заслужений відпочинок.

Наразі Олександрійська центральна районна бібліотека ім. Д.Чижевського перебуває у стадії ліквідації. У її приміщенні планується створити музей всесвітньо відомого вченого-славіста Дмитра Чижевського та культурно-освітній центр.

 

Джерело: Zametka

Схожі публікації