Школа №19 – учасник програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Школа №19 – учасник програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 – ДНЗ «Лісова казка» дбає не лише про надання якісних освітніх послуг, а й про здоров’я учасників освітнього процесу.

У 2019-2020 навчальному році заклад бере участь в унікальній соціальній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».
Мета проекту: сприяння розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.
Програма в закладі реалізується в трьох напрямках: раціональне харчування, фізичний розвиток, організація простору.
За недовгий термін уже проведено велику кількість заходів, залучено усіх школярів, їх батьків та вчителів. Наприклад, проведено змагання «Веселі старти», організовуються рухливі перерви не тільки для дітей, а й для дорослих (товариські матчі з настільного тенісу), систематично реалізується «Абетка харчування» – уроки, які сприяють формуванню навичок здорового харчування, втілено челенж «Канікули без гаджетів», учителі мають змогу займатися у клубі «Здоров’я» тощо.
Крім НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 – ДНЗ «Лісова казка» у 2019-2020 навчальному році в проекті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» беруть також участь ЗНЗ І-ІІІ ст.№16 та НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».
У 2018-2019 році фіналістом даного проекту став ЗНЗ І-ІІІ ст.№6. Протягом навчального року колектив закладу справно виконував всі умови та програмні завдання проекту. Крім вражень та покращень показників здоров’я учні отримали визнання своєї роботи і були запрошені на фінальний презентаційний етап проекту до м.Києва у травні 2019 року.

Сайт міської ради

Схожі публікації