Штрафи за неносіння масок

Штрафи за неносіння масок

Управління економіки міської ради інформує, що набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, яким встановлено фінансові санкції у вигляді штрафу.

За допуск осіб у будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та в громадський транспорт у період дії карантину без попередження про необхідність одягнути респіратор або захисну маску та за відсутності реагування осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту, юридична особа, фізична особа – підприємець сплачуватиме штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За обслуговування споживачів у період дії карантину працівниками суб’єктів господарювання або безпосередньо фізичною особою – підприємцем без вдягнутих засобів індивідуального захисту накладається штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Складати постанови про накладення штрафів і застосування фінансових санкцій будуть посадові особи територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного і епідемічного благополуччя населення.

Схожі публікації