Шварценеггер подав до суду на $ 10 млн на компанію з Росії

Шварценеггер подав до суду на $ 10 млн на компанію з Росії

Арнольд Шварценеггер позивається в суді на російську компанію, яка виготовляє людиноподібних роботів. Один з роботів – двійник відомого актора.

Американський культурист, актор, підприємець, політик Арнольд Шварценеггер має справу в суді проти російської компанії Promobot через створення робота з його обличчям. Знаменитість вимагає 10 мільйонів доларів компенсації за використання робота в комерційних цілях, пише TMZ.
За словами адвокатів колишнього губернатора американського штату Каліфорнія, у Promobot не було права використовувати його образ.
У той же час, в інтерв’ю російським ЗМІ представник прес-служби компанії заявив, що на адресу Promobot ніяких претензій від Арнольда Шварценеггера чи від його команди не надходило.
“Наші фахівці вже направили команді [Арнольда Шварценеггера] свій лист. І зараз ми знаходимося в процесі переговорів, щоб з’ясувати, що це таке”, – підкреслили росіяни.
Нагадаємо, що компанія з виробництва людиноподібних роботів восени минулого року на виставці в Санкт-Петербурзі представила робота-двійника знаменитого актора.

Digital Trends

@DigitalTrends

.@Schwarzenegger’s creepy robot figure wants to be your friend! Arnold you down to be friends with it?

Встроенное видео

34 человек(а) говорят об этом

Схожі публікації