Сільгоспвиробництво на Кіровоградщині розвиватиме інвестор з Нідерландів

Сільгоспвиробництво на Кіровоградщині розвиватиме інвестор з Нідерландів

Нідерландська компанія Black Swan Holding LTD реалізує проекту з будівництва заводу з виробництва біоетанолу на Кіровоградщині.

Відповідний меморандум про співпрацю підписали Голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь і керівник нідерландської компанії «Black Swan Holding LTD» Ір Роланд Піпер, інформує прес-служба Кіровоградської ОДА.

Згідно положень меморандуму, ОДА в рамках повноважень регулюватиме питання, пов’язані з будівництвом заводу з виробництва біоетанолу на Кіровоградщині, та надаватиме консультативну допомогу для успішної реалізації проекту. Зі свого боку компанія Black Swan Holding LTD буде займатися вирощенням кукурудзи і запуском виробничих потужностей з її переробки на біоетанол.

Зазначається, що впровадження Проекту сприятиме збільшенню доданої вартості економіки, розвитку інфраструктури та соціальної сфери.

Довідкова: компанія Black Swan Holding LTD є сімейним інвестиційним бізнесом. Розробка їх проектів здійснюється на території Королівства Нідерланди та інших країн. Проект з виробництва біоетанолу був розроблений у 2016 році спільно з американською компанією Marquis Energy.

 

Джерело: SuperAgronom.com

Схожі публікації