Сильна злива завдала шкоди жителям Войнівки

Сильна злива завдала шкоди жителям Войнівки

Наслідки травневої негоди: замулені городи, вода у погребах та призупинене пересування.

Як розповів в.о старости Войнівського старостинського округу Михайло Ручйов, рясний дощ цими днями додав жителям  Войнівки чимало клопоту. Під час зливи вода на вулицях села розливалася потоками до 1,5 метри, що, зокрема, унеможливлювало рух транспорту. Вода текла центральними вулицями в напрямку місцевої річки.

Більше того,  велика течія вимила родючий шар ґрунту, а в  деяких сільських жителів замулило городи, присадибні ділянки. Вода потрапляла й у приватні свердловини, погреба.

Того дня тимчасово населений пункт залишався без світла. Але в ході оперативної роботи працівників РЕМу з відновлення електропостачання у домівках жителів Войнівки невдовзі з’явилося світло.

Для того, аби відновити пересування людей та рух транспорту на вулицях Войнівки, 7 травня працював грейдер. А сьогодні, 8 травня, спецтехніка завершує роботи із ліквідації наслідків негоди на окремих вулицях населеного пункту.

Загалом, сильні дощі з градом, що  спостерігалися 5 травня на території Олександрійщини, завдали чималої шкоди як у самому місті, так і на території району. Скажімо, у багатьох містян через грозу вийшла з ладу побутова техніка: згоріли телевізори, холодильники, інтернет устаткування.

Не менше розгулялася негода і в сільській місцевості. Однак, про проблеми говорять не всі.

Директор ТОВ Агрофірма МТС “Техагропром” Віталій Польща, поля якого розташовані на території Войнівки, коментуючи наслідки негоди для свого підприємства, зауважив, що посіви сільгоспкультур знаходяться в задовільному стані і не постраждали від травневої зливи.

Однак, прогнозувати, якою буде врожайність ранніх зернових у поточному році, аграрій   не береться. Зазначає лише, що залежатиме вона від багатьох факторів. Серед яких, зокрема, те чи не буде посухи на час наливання колосу зернових культур, чи не зачастять дощі на момент збирання врожаю та чи не відбудеться через нього вилягання посівів, а також від низки інших чинників.

 

Джерело: ALEXTIME

Схожі публікації