Скільки освітянам мають платити під час карантину

Скільки освітянам мають платити під час карантину

В олександрійських пабліках почали писати про те, що вчителям платитимуть лише ⅔ зарплати, а не 100%-ву на час карантину, пов’язаного з превентивними заходами проти коронавірусу в країні.

Про те, скільки насправді мають отримувати освітяни на час карантину, який розпочався в країні з 12 березня і триватиме до 3 квітня пояснили в управлінні освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації.

Наразі згідно з прийнятих урядового рішення, рекомендацією Міністерства освіти, враховуючи позицію профспілки у нас всі працівники працюють відповідно до своєї тарифікації,- каже начальник управління освіти ОДА Володимир Таборанський. – Але оскільки немає навчальних занять педагогічні працівники працюють методично, готуються до заходів, розробляють різні методичні матеріали. Місце роботи може бути визначене за рішенням керівника і це не обов’язково в закладі освіти. Вони можуть працювати і в бібліотеці, вдома дистанційно. Але незалежно від місця і форм завдання роботи за кожним працівником зберігається заробітна плата відповідно до тарифікації. Тобто це період, який в нас схожий з канікулярним періодом. Коли діти на канікулах відпочивають у цей же період вчителі працюють.

Також пан Таборанський пообіцяв розібратися в ситуації в Олександрії, зокрема, на підставі чого приймаються рішення про ⅔ зарплати. І в результаті, або підтвердити, або спростувати таку інформацію.

Натомість у МОН оприлюднили контакти освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, до якого радять звертатися у випадку порушення права педагогів:

– адреса для електронних звернень: [email protected] або за посиланням https://zvernennya.eo.gov.ua/

– адреса для письмових звернень: Служба освітнього омбудсмена, 03058, м. Київ, відділення поштового зв’язку 58, а/с 48.

– телефони: (044) 406-72-34, +38095-143-87-26.

 

Джерело: Гречка

Схожі публікації