Скільки заробляють очільники областей?

Скільки заробляють очільники областей?

Стали відомі заробітні плати очільників областей за квітень. Відомості оприлюднило видання «Слово і діло». Згідно з рейтингом, губернатор Кіровоградщини – на другому місці за розміром зарплати.

Серед голів обласних адміністрацій минулого місяця знову відбулися кадрові зміни: за власним бажанням з посади керівника Кіровоградської ОДА був звільнений Андрій Назаренко, замість нього тимчасово призначили Валерія Жалдака. Скільки голови ОДА заробили за квітень – на інфографіці «Слово і діло».

Глава Луганської обладміністрації Сергій Гайдай у квітні заробив 102 тисяч 927 гривень. Гайдай вже не перший місяць отримує найвищу зарплату серед своїх колег.

Звільнений з посади Андрій Назаренко заробив 66 тисяч 690 гривень. Йому, крім окладу і надбавок, виплатили компенсацію за невикористану відпустку – 27,8 тис. грн.

Трохи більше 57 тис. грн за минулий місяць нарахували керівнику Рівненської ОДА Віталію Ковалю, голові Харківської ОДА Айні Тимчук, голові Сумської ОДА Василю Хомі, голові Чернівецької ОДА Сергію Осадчуку і голові Волинської ОДА Юрію Погуляйку.

Найнижча зарплата у квітні була у керівника Івано-Франківської обладміністрації Андрія Бойчука – 45 тис. 643 грн.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації