Служба безпеки бореться з «чорними лісорубами» в Олександрії

Служба безпеки бореться з «чорними лісорубами» в Олександрії

16 жовтня приблизно о 14.26 до Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення від працівників Служби безпеки України з приводу того, що вони виявили трьох осіб, які незаконно випилювали ліс біля села Звенигородки.

Виїхавши на зазначене місце пригоди, працівники поліції встановили, що насправді «чорних лісорубів» було вже четверо: 39-ти, 34-х, 24-х та 18-річні мешканці Олександрійського району здійснювали порубку лісу без належних документів. Зате  технічне оснащення у порушників  було на цілком солідному рівні: в ході огляду місця події правоохоронцями у них було виявлено та вилучено 3 бензопили марки «Фореста», «Штіль» «Олео-мак» а також приладдя для них.

За фактом порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.246 КК України (Незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду,  –  карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого), зазначили в Олександрійській поліції.

А от яким чином працівники СБУ виявили порушників природоохоронного законодавства – це були заздалегідь сплановані даним відомством «контрдиверсійні» дії, чи нелегальні лісоруби просто випадково потрапили у поле зору поважної служби, за своїми обов`язками і повноваженнями покликаної стояти на сторожі державної безпеки – про це у поліції не пояснили. Та як би там не було, а принаймні користь від цього очевидна: наші «зелені легені» не понесли чергових втрат від мародерів з пилками…

Голос громади

Схожі публікації