Сьогодні в Олександрії представлять проєкт розробки настільної гри для підлітків

Сьогодні в Олександрії представлять проєкт розробки настільної гри для підлітків

Сьогодні в центрі дитячої та юнацької творчості імені Олександра Шакала (вул. Шевченка 71) відбудеться публічна презентація проєкту з розробки настільної гри на тему гендерної рівності для підлітків, якою користуватимуться 15 шкіл Приютівської та Новопразької ОТГ.

Проєкт втілюється з липня 2021 року. Проведення інтерактивної настільної гри “Гендерний конструктор” має на меті
викорінення гендерних стереотипів у учнів та їх батьків, вчителів.

Гра складатиметься з ігрового поля, героїв та ведучого. Крокуючи ігровим полем гравцям буде випадати можливість скласти свій власний сценарій гри, що в кінці приведе до визначення того, як може скластись життя відносно обраного сценарію.

Над розробкою гри працює команда волонтерів, для яких гендерна рівність є важливою цінністю на шляху до створення безстереотипного  суспільства.

Тетяна Тарасенко, керівниця проєкту “Гендерний конструктор”, художниця, громадська діячка, членкиня ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр”: “Починати говорити про гендерну рівність потрібно з дитинства. Щоб знайти себе у соціумі, розвинути свою особистість дитина має навчитися давати відповіді на запитання: хто я, що я можу, чого маю навчитися, ким хочу бути, що робити в житті. І в першу чергу цьому процесу перешкоджають гендерні стереотипи. Стереотипізація за статевою ознакою обмежує можливості самореалізації статей, прояви активності, самопізнання і самоствердження. Доведено, що найефективніший формат навчання — гра. Саме тому у рамках проєкту планується розробка гри “Гендерний конструктор” і запланована робота, насамперед із дітьми.”

Сергій Грес, дизайнер-художник, засновник ГО “Культура”: “Цікавить насамперед розробити дизайн гри для такого проєкту.” 

Жанна Пащенко,  розробляє трансформаційні коучингові ігри: “Для мене це можливість отримати додатковий досвід з розробки концепції, методики ігор, побути в захоплюючому процесі створення чогось нового, цікавого і корисного; як активна учасниця громадського сектору маю особисте бажання — сприяти тому, щоб майбутні покоління були менш закомплексованими, більше вільними і свідомими. І ще для мене це можливість попрацювати в команді активної і амбітної прогресивної молоді!”

Проєкт “Гендерний конструктор”, реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Програми «Активні громадяни»
ГО Агенція сталого розвитку “Хмарочос” є регіональним партнером Британської Ради в реалізації Програми «Активні громадяни».

Схожі публікації