Сотня байкерів відвідали Кропивницький

Сотня байкерів відвідали Кропивницький

За словами координатора Миколи Спірідонова, мета мотопробігу – провезти державний і кримськотатарський прапори через усю Україну, щоб нагадати про її цілісність.

Кропивницький – тридцять сьоме місто, куди приїхали байкери. Усього відвідають 51 місто. Проїдуть шість тисяч кілометрів.

О 13-й годині байкери заїхали в Кропивницький. До цього були в Кривому Розі.

Учасниця “Мотопробігу єдності” Лілія Стрекоза живе у Дніпрі. За кермом байка 12 років. Розповідає, чому бере участь у мотопробігу. “Крим – це Україна, Донбас – це Україна, щоб байкери спілкувалися між собою з різних регіонів“.

Байкер з Кропивницьково Валерій Нік приїхав на площу на своєму байку. Поставив підпис на державному прапорі. Так, каже, долучився до пробігу єдності. ”Цей мотопробіг об’єднує усіх людей України. Усі байкери поза політикою, нам це не цікаво, ми підтримуємо прапор України, Крим і військових”.

За словами Миколи Спірідонова участь у мотопробігу беруть усі бажаючі, заборонений будь-який прояв політичної активності, лозунги, викрики, агітація. “Ми їдемо з прапором України, і все. Також ми з собою беремо кримськотатарський прапор, який ми по дорозі передаємо у Чонгар представникам кримськотатарської спільноти, як меседж, що Крим це Україна”.

Джерело

Схожі публікації