Співак з Кіровоградщини презентував новий трек

Співак з Кіровоградщини презентував новий трек

Уродженець Кіровоградщини Андрій Хайат, який двічі був учасником нацвідбору Євробачення, презентував нову композицію «Темно». Про це повідомила менеджер виконавця Аліна Макарець.

«Ця пісня продиктована моїм внутрішніми змінами, живими емоціями та досвідом. Вона відзеркалює моє нутро, наскільки це взагалі можливо. Написана у потязі, під час одного з найбільших емоційних спустошень у моєму житті. Найліпше, що я можу зробити як музикант — бути відвертим зі своїм слухачем і писати про те, що дійсно мене турбує і стосується», — розповів KHAYAT.

За словами виконавця, мова у пісні йде про темряву душі, яка змушує зробити неминучий вибір.

«Внутрішня темрява набагато страшніша за вимкнене світло у квартирі, — акцентує виконавець — Неначе отрута, вона заповнює найпотаємніші кути свідомості та руйнує усе, що колись було створене ілюзіями та мріями. «Темно» — це історія про незворотність часу, відчай та страх змін. Ми можемо плекати себе надіями та сподіваннями скільки завгодно, але зіткнення з  реальністю неминуче. Самообман — це лише анальгетик, що зменшує біль, але він нікого не вилікувує. Ви спитаєте, що ж у такому випадку робити? Звикати і рухатись далі, адже боляче буде постійно».

Зауважимо, нова пісня є першим україномовним ліричним треком в репертуарі виконавця. Трек «Темно» увійде до другого альбому KHAYAT, який почує світ навесні 2021 року.

 

Джерело: Дозор

Схожі публікації