“Спортивна зима” на льодовій арені “Шайба”

“Спортивна зима” на льодовій арені “Шайба”

Олександрія вперше приймала фінал обласного фізкультурно-оздоровчого  заходу «Спортивна зима». Змагання стартували зранку  16 лютого на льодовій арені «Шайба».

До участі у фінальному етапі були відібрані команди з усієї області, що представляють 7 територіальних громад. Це 3 міські – Олександрійська, Знам’янська та Помічнянська, та  4 сільські і селищні – Велико-Северинська, Новопразька, Первозванівська та Соколівська.

Кожна команда включає по три хлопчики і три дівчинки плюс спортивний наставник. Честь Олександрії відстоювали учні Олександрійської гімназії ім. Т. Г. Шевченка.

Структура змагань – це три командні естафети з метою перевірки та вдосконалення рівня навичок катання на ковзанах.

У підсумку були визначені переможці окремо від команд, які представляли міську та сільську місцевість.

Каманда з міста Знам’янки посіла перше місце, юні спортсмени з Олександрії та Помічної розділили друге, адже набрали рівну кількість балів.

Представники Великої Северинки були визначені як кращі серед селищних тергромад, новопражці – другі, далі Первозванівка і Соколівка.

Родзинкою заходу стали яскраві виступи юних фігуристок з Кременчука.

Захід традиційно організовує Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Підтримку у проведені надали управління молоді та спорту ОДА,  Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Олександрійська міська рада.

Возможно, это изображение (один или несколько человек)

Возможно, это изображение (один или несколько человек)

Джерело: В об’єктиві

 

Схожі публікації