«Спортивна зима» на льодовій арені «Шайба»

«Спортивна зима» на льодовій арені «Шайба»

Олександрія вперше приймала фінал обласного фізкультурно-оздоровчого  заходу «Спортивна зима». Змагання стартували зранку  16 лютого на льодовій арені «Шайба».

До участі у фінальному етапі були відібрані команди з усієї області, що представляють 7 територіальних громад. Це 3 міські – Олександрійська, Знам’янська та Помічнянська, та  4 сільські і селищні – Велико-Северинська, Новопразька, Первозванівська та Соколівська.

Кожна команда включає по три хлопчики і три дівчинки плюс спортивний наставник. Честь Олександрії відстоювали учні Олександрійської гімназії ім. Т. Г. Шевченка.

Структура змагань – це три командні естафети з метою перевірки та вдосконалення рівня навичок катання на ковзанах.

У підсумку були визначені переможці окремо від команд, які представляли міську та сільську місцевість.

Каманда з міста Знам’янки посіла перше місце, юні спортсмени з Олександрії та Помічної розділили друге, адже набрали рівну кількість балів.

Представники Великої Северинки були визначені як кращі серед селищних тергромад, новопражці – другі, далі Первозванівка і Соколівка.

Родзинкою заходу стали яскраві виступи юних фігуристок з Кременчука.

Захід традиційно організовує Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Підтримку у проведені надали управління молоді та спорту ОДА,  Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Олександрійська міська рада.

Джерело: В об’єктиві

 

Схожі публікації