Спортивний захід «Лелеченя без обмежень»

Спортивний захід «Лелеченя без обмежень»

20 січня в школі Школа №19 спільно з ОНВК № 17 провела спортивний захід «Лелеченя без обмежень».

Його мета — соціалізація дітей з особливими освітніми потребами, залучення їх до занять фізкультурою, організація активного дозвілля школярів, висвітлення напрямків роботи волонтерів, розширення знань з питань олімпійської освіти.

Захід розпочався з драйвової руханки, музичний трек якої є символом ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лазанні. Робота в локаціях, яка була наступним етапом, складалася з мінітренінгу з учнями-волонтерами «Олімпійський рух і я» та англомовної гри «Здорове харчування». Естафети «Українська тарілка здорового харчування», конкурси «Чарівні парасольки», «Грайливі стрільці», модифікований бобслей, волейбол, флорбол тощо принесли дітям величезне задоволення. Прекрасний настрій, позитивна атмосфера, дух змагання панували в спортивному залі. Гості свята, представники НОК України в Кіровоградській області, подарували учасникам заходу пам’ятні призи, були приємно вражені невимушеними, дружніми стосунками між дітьми.

 

 

Захід підготували та провели вчителі НВК № 19 Хітріч І.В., Онищенко М.Л., Сапожнікова Т.В., ОНВК № 17  Удовіцька Є.А. за підримки батьків та безпосередньої участі дітей  ГО «Матерів дітей-інвалідів Олександрії «Серце матері».

 

Джерело

Схожі публікації