Спортсмени ПСК «Захист» прийняли участь в міжнародних змаганнях у Грузії. ФОТО

Спортсмени ПСК «Захист» прийняли участь в міжнародних змаганнях у Грузії. ФОТО

В Олександрійському патріотично-спортивному клубі «Захист» вже стало доброю традицію, наприкінці учбового року, після вдалих тренувальних зборів, взяти участь в міжнародних змаганнях, повідомляє ПСК Захист.
Якщо минулого року наші хлопці вдало виступили в місті Тегерані, що в Ісламській Республіці Іран, то в цьому році отримали запрошення до південного узбережжя Грузії, де минулого тижня відбулися два Міжнародні турніри.
Перший – Міжнародний чемпіонат бойових мистецтв з К-1 та ММА, «BATUMI WORLD GAMAS» — з 19 по 21 липня в місті Батумі. В цих змаганнях взяли участь спортсмени з восьми країн світу, а саме Ірану, Вірменії, Азербайджану, Туреччини, Грузії, Пакистану, Афганістану та України.
Нашу країну на даних змаганнях під керівництвом Голови Кіровоградської обласної федерації MSAC, президента ПСК «Захист» Андрей Ярошевский (Andrey Yaroshevsky), представляли вихованці патріотично-спортивного клубу «Захист» Нікіта Більчич та Олексій Рижов
Наші спортсмени вдало розпочали змагання у розділі К-1. Олексій переміг спортсмена з Азербайджану, а Нікіта з Грузії. Фінальні поєдинки були більш складні та динамічні. Нажаль Олексій, в рівному поєдинку, поступився спортсмену з Грузії, а Нікіта впевнено, (двома нокдаунами), переміг спортсмена з Азербайджану.
Зробивши висновки після першого турніру, наша делегація вирушила до міста Уреки, де з 21 по 23 липня відбулися другі Міжнародні змагання «Black Sea Cup».
В них взяли участь менше країн, але більше спортсменів з Азербайджану, Вірменії, Грузії та Туреччини.
Наші спортсмени були налаштовані тільки на перемогу, і їх впевненість втілилась в результати. Олексій переміг спортсменів з Вірменії та Азербайджану, а Нікіта – Грузії і Вірменії.
В загальному підсумку Олексій Рижов виборов перше та друге місце, а Нікіта Більчич двічі ставав першим. Своїми вдалими виступами наші спортсмени заслужили повагу у своїх однолітків, обмінювалися враженнями та подарунками. Андрей Ярошевский (Andrey Yaroshevsky) були проведені зустрічі з керівниками клубів та федерацій з різних країн. Обмінювалися досвідом роботи, налагоджували стосунки, обговорювали спільні плани роботи. За підсумком перемовин були підписані сертифікати «Про спільну працю в розвитку бойових мистецтв та патріотичного виховання молоді». Усі керівники делегацій отримали запрошення на чемпіонат світу MSAC, який відбудеться з 22 по 24 листопада 2019 року.
Керівництво ПСК «Захист», спортсмени та їх батьки, висловлюють велику вдячність всім хто допоміг нашим хлопцям взяти участь в цих Міжнародних змаганнях. Сподіваймося що їх безкорисливість повернеться до них сторицею.
Джерело: ПСК Захист

Схожі публікації