Стартувала програма кредитів «Доступна іпотека 7%»

Стартувала програма кредитів «Доступна іпотека 7%»

Програма здешевлення вартості кредитів на житло під 7% річних стартувала 1 березня.

Як повідомили в облдержадміністрації, підписання перших договорів між банками та позичальниками на отримання кредитів за програмою «Доступна іпотека 7%» відбулося в рамках форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя».

Жителі Кіровоградщини зможуть брати іпотеку під 7% річних на максимальний термін 20 років. Предмет іпотеки – це квартири та будинки разом із земельною ділянкою на первинному та вторинному ринку, здані в експлуатацію з 2018 року.

Основні умови програми нової програми:

  • Для позичальника ставка становитиме 7% річних на весь термін кредитування
  • Власний внесок – 15%Термін кредитування – 20 років
  • Нормативна площа нерухомості – 50 кв. метрів загальної площі предмета іпотеки на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім’ї.
  • Максимальна сума кредиту – 2 млн грн
  • Максимальна вартість нерухомості – 2,5 млн грн.

До державної програми приєдналися сім банків: ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Кредобанк, ОТП банк, Глобус банк, Мегабанк.

Для отримання кредиту слід звернутися до уповноваженого банку зі стандартним пакетом документів, що підтверджують дієздатність, платоспроможність та відповідність іншим критеріям програми. Банк заключає договір та подає дані до Фонду розвитку підприємництва для подальшої компенсації відсотків.

Максимальний дохід позичальника та його сім’ї не повинен перевищувати 10-тикратного розміру місячної середньої заробітної плати.

Максимальний розмір комісії за надання та обслуговування кредиту складає 0,5 від суми кредиту та додатково 0,5% річних за гарантії Фонду у випадку використання.

 

Джерело: Гречка

 

Схожі публікації