Стартували Спортивні ігри молоді. Визначено перших переможців

Стартували Спортивні ігри молоді. Визначено перших переможців

9 лютого стартували XX Спортивні ігри молоді. І першим етапом спартакіади стали змагання зі шахів. Їх учасники – студенти 4-ох вищих навчальних закладів міста: Олександрійського фахового педагогічного коледжу імені В. О. Сухомлинського, Олександрійського політехнічного коледжу, Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв та Олександрійського фахового коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Ігри відбулися на базі дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Наразі вже відомі результати командного заліку із шахів, де 1-ше місце посіла команда Олександрійського політехнічного коледжу (тренер Олександр Удовицький). 2-ге і 3-тє місця – за Олександрійським фаховим педагогічним коледжем (тренер Олег Холохоленко) та Олександрійським фаховим коледжем культури і мистецтв (тренер Руслан Шевченко) відповідно.

Окрім цього, на змаганнях визначено кращих спортсменів в особистому заліку. Ними стали:

  • Бабанський Євгеній – студент Олександрійського фахового педагогічного коледжу;
  • Доценко Яна – студентка Олександрійського фахового коледжу Білоцерківського національного аграрного університету;
  • Кодак Богдан та Золотарь Ірина – студенти Олександрійського політехнічного коледжу.

Спортивні ігри молоді вже 20 років проводяться у нашому місті. Участь у них беруть студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти. У рамках спартакіади із лютого по травень відбудуться змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу, баскетболу та мініфутболу. Після чого будуть підбиті загальноміські підсумки і визначено переможців.

Спортивні ігри молоді проводяться як комплексний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя та підвищення ефективності відбору та підготовки спортсменів міста до обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації