Талановитий  скрипаль з Олександрії у складі  Молодіжного симфонічного оркестру України YsOU!!!

Талановитий скрипаль з Олександрії у складі Молодіжного симфонічного оркестру України YsOU!!!

22 і 23 лютого 2020 року в м. Києві проходили прослуховування серед талановитих юних музикантів України, які обирались кандидатами до складу Молодіжного симфонічного оркестру YsOU.

Цей творчий колектив був створений у 2016 році за ініціативою Оксани ЛИНІВ, головного диригента симфонічного оркестру оперного театру в м. Грац (Австрія). Молодіжний оркестр об`єднує найкращих музикантів від 12 до 22 років з України та Німеччини. До конкурсних прослуховувань було подано 137 заявок від учасників з 19 міст України.

Взяв участь у конкурсних прослуховуваннях і Артур ЧОРНИЙ, учень Олександрійської дитячої музичної школи, талановитий скрипаль, багаторазовий Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, вихованець викладача Світлани ГОРОДЕЦЬКОЇ і концертмейстера Ірини ФЕДОРЕНКО.

Конкурсні прослуховування проходили в два етапи. Переможці І туру були запрошені для подальших прослуховувань до Києва. До складу журі входили заслужені артисти України, Лауреати та призери Міжнародних конкурсів, солісти різноманітних ансамблів та оркестрів в Україні і за кордоном: Софія ГРАБОВСЬКА, Андрій ПАВЛОВ, Ія КОМАРОВА, Віктор РЕКАЛО та Варвара ВАСИЛЬЄВА.

Артур ЧОРНИЙ успішно пройшов обидва тури. Він блискуче виступив на прослуховуванні в м. Києві 22 лютого 2020 року та за рішенням журі виборов почесне право приєднатися до складу Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU.

Схожі публікації