Танцюристи «VIVA» знову підкорили паркет у Кропивницькому!

Танцюристи «VIVA» знову підкорили паркет у Кропивницькому!

Нещодавно у м. Кропивницький відбулися відкриті класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю «Кубок Орхідеї».Організаторами змагань виступили керівники клубу спортивного бального танцю «Орхідея», Ігор та Анастасія Волошини.

Спортсмени змагалися з 15 міст України у різних вікових категоріях від 3 років і до 21 року у соло категоріях та парах! Від Олександрії були представлені 15 танцюристів, представників танцювальної студії «VIVA DANCE SPORT STUDIO». Найменьшими участницями від цієї студії були дівчатка до 4 років, які уперше змагалися на таких великих змаганнях! Це Хомич Варвара та Тимощук Олеся!

Керівники студії Шохін Валерій та Літвінова Віра відмічають гарний рівень змагань та підготовки усіх спортсменів! Задоволені результатами наших танцюристів які вибороли 13 Перших місць, 8 Других та 2 Третіх місця!

Вітаємо наших юних спортсменів, тренерів та батьків! Бажаємо подальших перемог!

Отдже результати такі: — Хомич Варвара ( 1 місце) — Тимощук Олеся ( 1 місце) — Білецька Вєроніка ( 1 та 2 місце) — Гормілова Дар’я ( 1 та 3 місце) — Кузнецова Поліна ( 2 та 2 місце) — Коваленко Мирослава ( 2 та 2 місце) — Красноголова Віталіна ( 1 та 1 місце) — Пушкарь Софія ( 2 та 2 місце) — Сіренко Іван ( 1 місце) — Сіренко Іван та Сорочан Аліса ( 1 місце) — Білик Вадим та Деренговська Вікторія ( 1 місце) — Деренговська Вікторія ( 1 місце) — Кісєльова Мілєна ( 1 та 7 місце) — Юрик Злата ( 1 місце) — Сопов Владислав та Юрик Злата ( 1 та 3 місце).

Дякуємо за надану інформацію ViraVal Shokhin

Схожі публікації