Танцювальна пара з Кіровоградщини представлятиме Україну на Чемпіонаті світу

Танцювальна пара з Кіровоградщини представлятиме Україну на Чемпіонаті світу

З 1 по 2 лютого у Києві   відбувся «Національний Кубок України з танцювального спорту». Пара зі Знам’янки  Іван Вустілка  та Оля Винник стали переможцями Кубка України серед юніорів.Тепер будуть представляти Україну на чемпіонаті світу в Вірменії, який відбудеться в кінці травня 2020 року.

Успіх спортсменів коментує їх керівник танцювального клубу «Фурор Данс» Євген Суботін: «Нам не віриться, і ми під великим враженням від такої перемоги Олі і Івана. Серед 19 пар України вони стали кращими. Це перша перемога цієї пари всеукраїнського рівня, а взагалі вони тренуються з 5 років, інтенсивно – останні 4 роки. Це дуже сильна пара і вони наполегливо  йшли до своєї перемоги.

16 листопада 2019 року  на змаганнях в Австрії місто Відень, серед 60 пар вони стали 12 в Європейській програмі, а в Латиноамериканської програми серед 72 пар посіли 20 місце. Це був дуже великий міжнародний турнір.

 

Зараз нас вітає вся Україна, всі наші колеги телефонували вітали, це велика наша спільна перемога, пари,  їх тренера Аліни Вустілки, ми дуже пишаємося ними. На нас чекає велика робота, щоденна багатогодинна підготовка до чемпіонату світу. Це величезна відповідальність. Всеукраїнська федерація ВФТС на нас покладає великі надії, я не думаю,  я знаю, що ми покажемо гідний високий результат.»

 

 

Джерело: Komora.info

Схожі публікації