Театр Ю.Дзбановського підкорив глядачів прем’єрою драми «Щастя бути разом»

Театр Ю.Дзбановського підкорив глядачів прем’єрою драми «Щастя бути разом»

23 березня на сцені ПК «Світлопільський» відбулася прем’єра вистави «Щастя бути разом» за п’єсою Віньї Дельмар у постановці народного аматорського театру Ю.Дзбановського.

Режисерка Тетяна Бессмольна і талановиті актори театру майстерно втілили на сцені складні й емоційні образи. Вистава змусила глядачів глибоко співпереживати героям та замислюватися над цінністю сімейних стосунків.

Публіка тепло прийняла цю щемливу історію. Аплодисменти лунали після кожної зі сцен драми. Особливо вразив глядачів щасливий фінал, який відрізняється від оригіналу п’єси. Цей промінь надії та віри в краще майбутнє став справжньою окрасою вистави.

«Ми живемо в країні, де йде війна, і театр зараз потрібен людям як ніколи. Глядач отримав привід для роздумів, але й порцію творчої енергії, яка допоможе нам вистояти та здолати всі труднощі», — йдеться в офіційному телеграм-каналі ПК «Світлопільський».

Вистава «Щастя бути разом» змусила глядачів сміятися, плакати й щиро співпереживати героям. Це ще одне свідчення того, що театр і справді є храмом мистецтва, який дарує людям емоції, змушує думати й творити.

Схожі публікації