Театр — AlexCity

Театр

Театр в Олександрії з’явився у 1880-х роках. Спочатку це було погано пристосоване складське приміщення. Пізніше театр придбав купець Чибісов, який у 1902 році його повністю реконструював.

У театрі грали переважно пересувні акторські трупи. У жовтні 1905 року в Олександрії гастролювало «Товариство малоросійських акторів» під керівництвом Панаса Саксаганського та за участю І. К. Карпенка-Карого,М. Л. Кропивницького, М. К. Садовського та М. К. Заньковецької. Також виступали російськомовні театральні трупи, у складі яких грали видатні актори: Олександра Яблочкіна, Олександр Сумбатов-Южин.

Театральне мистецт було настільки популярне серед жителів Олександрії, що на початку ХХ століття у місті почала видаватись театральна газета «Олександрійський театральний листок».

Тут здійснювалися також і оперні постановки.Як повідомляв «Олександрійський театральний листок», у 1911 році оперне товариство під керуванням М. Є. Медведєва показало в Олександрії опери Д. Верді «Травіата», «Аїда», П. І. Чайковського «Євгеній Онєгін» та Р. Леонкавалло «Блазні». На сцені театру йшли балети Маріуса Петіпа.

На початку ХХ століття у цьому театрі розпочинав свою акторську кар’єру Гнат Юра.

 

На изображении может находиться: на улице

На изображении может находиться: небо, на улице и текст

На изображении может находиться: на улице

На изображении может находиться: текст

 

На изображении может находиться: текст

 

Нет описания фото.

 

Джерело :Центральна міська бібліотека м.Олександрія

x

Рекомендуємо

Готель Соломона м.Олександрія

Здається, ми вже звикли до цієї споруди в її теперішньому вигляді. Вона знаходиться на розі ...

EnglishRussianUkrainian