Телевізор, бензопила і телефон стали здобиччю олександрійських злодіїв

Телевізор, бензопила і телефон стали здобиччю олександрійських злодіїв

Правоохоронці Олександрії встановили особи підозрюваних у скоєнні трьох крадіжок, які відбулися в липні на території міста.

12 липня 30-річний олександрієць повідомив в поліцію, що в той же день, невідомий, у проміжок часу між 9:00 і 13:00 у відсутність господаря, пошкодив вікно та проник в будинок, звідки викрав телевізор.

В ході проведення слідчо-розшукових дій в скоєнні злочину, поліцією викрито 30-річного, раніше судимого жителя міста.

Якщо його провина за крадіжку  з проникненням у житло буде доведена – передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3-х до 6-ти років.
17 липня в відділ поліції надійшло повідомлення від 46-річної мешканки міста, про те, що напередодні, невідомий, таємно проник в приміщення літньої кухні, гаража та господарської будівлі на території домоволодіння заявниці, звідки викрав бензопилу. У цій крадіжці викрили 46-річного жителя міста, який також раніше був судимий. За даним фактом порушено кримінальне провадження за тими ж ознаками злочину, ч. 3 ст. 185 КК, крадіжка з проникненням в житло.

22 липня 58-річна александрійка заявила в поліцію, що в той же день близько 7:30 ранку вона перебувала на території районної лікарні,
і там невідомо хто таємно викрав у неї мобільний телефон вартістю 4000 гривень. У крадіжці мобільного телефону викрили 37-річну жительку міста. Телефон у неї вилучили та повернули власниці. Розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 КК «Крадіжка».

Джерело

Схожі публікації